Granátová šťáva

Od 54,00 

Filtrovaná 100% šťáva z granátového jablka si uchovává všechny užitné vlastnosti tohoto královského ovoce. Šťáva se vyrábí z nejlepších odrůd granátových jablek.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Šťáva z granátového jablka Grante – perla kolekce a nejvíce prodávaná šťáva řady Grante. Filtrovaná 100% přírodní šťáva není vyrobena z koncentrátu (NFC – Not From Concentrate). Šťáva se šetrně lisuje z granátových jablek pocházejících z okresu Geokčaj (Ázerbájdžán).  Jablka s jedinečným obsahem užitečných vlastnosti jsou pěstována v ekologicky čistém prostředí. Granátové odrůdy z oblasti Geokčaj jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. Od ostatních se odlišují svou jemně sladkou, lehce kyselou chutí. Ve šťávě s minimem kalorií jsou tak maximálně uchované zdraví prospěšné látky. Šťávy obsahují flavonoidy, antokyany, vitamíny C, B1, B2, B6, niacin – vitamin PP a vitamin E, stejně jako minerály (draslík, vápník, sodík, hořčík) a další stopové prvky (mangan, měď, zinek , selen).
Jedinečná kombinace chutí, nutričních a léčivých vlastnosti znamená, že šťáva z granátových jablek Grante nemá žádné přirozené analogy a činí ji jedním z nejcennějších produktů rostlinného původu, tzv. superpotravinou. Současně je nejlepším antioxidantem.

Další informace

Hmotnost 1.16 kg
Rozměry 7.8 x 7.8 x 26.2 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nutriční hodnoty na 100 ml:
Tuk – 0 mg
Sacharidy – 12 g
Cholesterol – 0 mg
Vitamin C – 3 mg
Vitamin PP – 0,1 mg
Železo – 0,06
K – 175 mg
Ca – 4 mg
Karoten – 0,4 mg
Energetická hodnota – 48 kcal